»
A bajnok ellen játszott döntetlent a Lazio, 11 év után kiesett az olasz válogatott támadó csapata

Daicsi Kamada szerzett vezetést a római kékeknek

Fotó: Getty Images

2024.05.19 20:11Módosítva: 2024.05.19 21:20

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Lazio 1–1-es döntetlent játszott az Interrel, a Sassuolo kikapott, így kiesett a Serie A-ból.

A Lazio már a 4. percben vezetést szerezhetett volna az Inter ellen, de Taty Castellanos gólját les miatt nem adta meg a játékvezető.

Csatlakozz a WhatsApp csoportunkhoz a legfrissebb sporthírekért! Kattints ide!

A már bajnok Inter ezek után kidolgozott helyzeteket, azonban kihagyta azokat, így a 32. percben Kamada Daicsi révén megszerezte a vezetést a Lazio. (0–1)

Úgy tűnt, meg is nyeri a rangadót a római kék csapat, a 87. percben azonban Denzel Dumfries egy szabadrúgás után a kapuba fejelt, ezzel az Inter egy pontot megmentett. (1–1)

A Sassuolo kikapott a Cagliaritól 2–0-ra, és mivel a Frosinone ugyanilyen arányban nyert a Monza ellen, eldőlt, hogy az olasz válogatott támadót, Domenico Berardit foglalkoztató zöld-feketék 11 év után kiesnek a Serie A-ból. Az Empoli még bennmaradhat, miután egy elképesztő mérkőzésen játszott 1–1-es döntetlent az Udinesével.

EZT OLVASTA MÁR?

Charles De Ketelaere szerezte az első bergamói gólt
Serie A

Az Atalanta sikeres főpróbát tartott az El-döntőre, és bebiztosította a BL-indulását is