nb1.hu

Német kupát nyert a fiatal magyar válogatott védő csapata

Csütörtök este megszerezte zsinórban a 10. Német Kupa-győzelmét a Wolfsburg női labdarúgócsapata. Először emelhette magasba a DFB Pokal trófeáját a csapat fiatal magyar légiósa, Németh Diána.

A Wolfsburg a már biztosan bajnok Bayern München ellen lépett pályára a Német Kupa döntőjében, amit az alsó-szászországi klub 2-0-ra megnyert Brand és Janssen góljaival. Németh Diána nem volt ott a csapat keretében. A Wolfsburg története során 11-szer, a 2014/15-ös szezon óta sorozatban tizedszer hódította el a nemzeti kupát.

A 19 éves magyar válogatott védő télen igazolt a német élcsapathoz és a bajnokságban már bemutatkozott a felnőtt csapatban, de a kupában eddig csak a kispadra nevezték. Németh a Ferencvárossal már nyert Magyar Kupát, és három magyar bajnoki címmel a zsebében érkezett a kétszeres BL-győztes együtteshez.

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)