nb1.hu

Dárdai Palkó ismét gólt szerzett, a gólpasszos Schäferék drámai meccset játszottak – videó

Remek formában mindkét magyar játékos, de egyikük csapata sem örülhet pontnak.

A Hertha a Bundesliga 2 32. fordulójában 4-2-re kikapott az Elversberg vendégeként.

A berliniek második gólját Dárdai Palkó szerezte, egy kipattanó labdára csapott le szemfülesen. Ezzel 2-2 volt az állás, ám a hazaiak még kétszer betaláltak. Dárdai Palkót a 73. percben cserélte le édesapja, Dárdai Pál, míg Dárdai Márton végigjátszotta a meccset.

A Hertha két fordulóval a szezon vége előtt a 9. helyen áll a tabellán.

Dárdai április eleje óta immár 3 gólnál és 2 gólpassznál tart.

A Bundesligában az Union Berlin 4-3-ra kikapott odahaza a Bochumtól.

A bochumiak az első félidőt után 3-0-ra vezettek, majd 3-2-re feljött az Union. Az újabb bochumi találat után ismét gólt szerzett a berlini csapat, ám egyenlítésre nem futotta.

Schäfer András kezdőként a 70. percig volt a pályán, a második berlini gól előtt ő adta az asszisztot.

Az Union két fordulóval a vége előtt 30 ponttal a 15. helyen áll a tabellán, de osztályozós helyre csúszik, ha este a 28 pontos Mainz nyer Heidenheimben.

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)