Haaland négyszer talált be, hozta a kötelezőt a Manchester City – videóval

Ezúttal négyszer köszönt be a norvég zseni.

Fotó: Getty Images

2024.05.04 20:31Módosítva: 2024.05.04 20:57

A győzelmi kényszerbe került Manchester City nagyon simán, 5–1-re győzte le a Wolverhampton Wandererst a Premier League 36. fordulójában.

Az Arsenal hozta a kötelezőt a Bournemouth ellen, így a Manchester City sem hibázhatott a Wolverhampton Wanderers elleni bajnokin. Egyből át is vette az irányítást Guardiola csapata, sokat nem is kellett várni az első gólra: a 12. percben a Rayan Ait-Nouri akadt össze a tizenhatoson belül Gvardiollal, a megítélt büntetőt pedig Erling Haaland értékesítette. (1–0)

Kai Havertz kiharcolta, Bukayo Saka pedig értékesítette a büntetőt
Premier League

Simán nyert hazai pályán az Arsenal, ezzel győzelmi kényszerben a Man. City – videóval

Ezután indult be a norvég, aki előbb a 35. percben Rodri beadását fejelte a hálóba, majd a játékrész vége előtt ő is kiharcolt egy tizenegyest, amit az elsőhöz hasonlóan, szintén a kapu bal oldalába lőtt. (3–0) Ez volt Erling Haaland hatodik mesterhármasa a Premier League-ben.

A fordulás után szépíteni tudott a vendégeknél Hvang Hi Csan, amelyre egyből érkezett is a hazai válasz, ki mástól, mint Haalandtól. (4–1) Guardiola a 82. percben kapta le a négy gólt szerző támadót, a helyére beálló Julián Álvarez három perccel később be is talált, beállítva ezzel a végeredményt. (5–1)