Négygólos döntetlent játszott a Bayern München és a Real Madrid a Bajnokok Ligája elődöntőjében.

A Bayern München kezdte jobban a Real Madrid elleni BL-elődöntő első meccsét, a hazai csapatnak több helyzete is volt az első negyedórában. Gólt azonban nem tudott rúgni a Bayern, ellentétben a Real Madriddal, amely az első említésre méltó helyzetét berúgta. Kroos gyönyörű passza után Vinícius Júnior gurított laposan Neuer mellett a kapuba:

A második félidő elején egyenlített a Bayern München, Leroy Sané volt a gólszerző:

Négy perccel később már a Bayern München vezetett, Harry Kane tizenegyesből talált Lunin kapujába:

A vendégek a 83. percben egyenlítettek, Vinícius Júnior tizenegyesből duplázott:

2–2 lett a végeredmény, így tehát a jövő heti madridi visszavágón dől el, melyik csapat játszhat a londoni döntőben.

Bajnokok Ligája, elődöntő, első meccs

Bayern München–Real Madrid 2–2 (0–1)

Ez is érdekelhet:

Öt biztosan, de akár hat olasz csapat is szerepelhet a Bajnokok Ligájában

Az már eldőlt, hogy a következő szezonban öt olasz klubot láthatunk a Bajnokok Ligájában.

(Fotó: Getty Images)