nb1.hu

Ajka-Nyíregyháza: egy gólt és ijesztő jelenetet is hozott a meccs

A Szpari még nem dőlhet hátra.

Az NB II-ben a 30. forduló az Ajka-Nyíregyháza mérkőzéssel zárult hétfő este. Az éllovas Szpari ezen a meccsen a feljutást és a bajnoki címet is bebiztosíthatta volna. Előbbihez egy pont, míg utóbbihoz három egység kellett volna Tímár Krisztián legénységének.

Az első félidő helyzeteket hozott, de gólt nem, így a szünetben 0-0 állt a kijelzőn. A második játékrész elején fellélegezhettek a vendégek, hiszen Csizmadia fejese a lécen csattant. Aztán a 61. percben már nem volt balszerencséje az Ajkának, mivel Kenderes nagyjából 19 méterről leadott lövése a jobb alsó sarokban kötött ki. A meccs végéhez közeledve Baki Ákost kellett ápolni, miután az egyik ajkai játékos ráesett. Elég ijesztő jelenet volt ez, Bakit le is cserélték. A lefújásig már nem született több találat, így a Szpari még nem dőlhet hátra.