nb1.hu

Gálázott a Puskás Akadémia, nyert az FTC, három bajnokesélyes is botlott

Őrületes meccset játszott a Szeged.

Az NB III-ban vasárnap a 26. fordulót rendezték meg. A négy csoport éllovasai közül egyedül a Putnok szerezte meg a három pontot. Szala Ákos legénysége a Sényőt győzte le 2-1-re. Délkeleten az első helyen álló Békéscsaba 0-0-s döntetlent játszott az ESMTK otthonában. Az Északnyugati csoportban a Tatabánya 3-2-es vereséggel zárta a Veszprém elleni rangadót. A Délnyugati csoportot vezető Iváncsa a Kaposvárt fogadta. A második félidő derekán a Rákóczi már 3-1-re vezetett, de a lefújásig az iváncsaiak ledolgozták a hátrányukat, így megosztoztak a pontokon a gárdák.

A Puskás Akadémia II 5-0-ra verte a Szombathelyi MÁV Haladás VSE-t, a Ferencváros pedig a PTE-PEAC együttesét múlta felül 2-1-re. Fordulatokban bővelkedett a BKV Előre-Szeged II mérkőzés. A szünetig a hazaiak kétgólos fórt szereztek, aztán a 85. minutumban a Tisza-partiak vezettek 4-2-re. A hátralévő időben a BKV Előre még kétszer beköszönt, ezzel 4-4 lett a végeredmény.