nb1.hu

A Topolya idegenben verte a Partizant, a Sepsi kettős emberhátrányban vitézkedett

A sepsiszentgyörgyiek majdnem kihúzták kapott gól nélkül.

CIPRUS
Az AEK Larnaca 1-1-es döntetlent játszott az Anorthosis ellen a ciprusi élvonal felsőházi rájátszásában. Gyurcsó Ádám az 56. percben lépett pályára a hazaiaknál. Az Omonia Nicosia, a sérüléséből hamarosan felépülő Lang Ádám nélkül 1-0 a városi rivális APOEL-t, így az AEK pontszámban beérte a tavalyi ezüstérmest.

ROMÁNIA
A felsőházi rájátszásban a kolozsvári CFR otthonába látogatott a Sepsi OSK. A kezdőcsapatban ott volt Varga Kevin, míg Varga Roland a kispadon kezdte a mérkőzést. Gyors gólváltást követően még az első játékrészben két piros lapot mutatott fel a játékvezető, mindkettőt a vendégeknek. A Sepsi hősiesen védekezett a második 45 percben és majdnem kihúzták kapott gól nélkül a találkozót. A meccs 96. percében egy szerencsés találattal győzött 2-1-re a Cluj. Varga Kevint a 63. percben cserélték le, Varga Roland a 78.-ban állt be.

SZERBIA
A szerb Szuperliga 32. fordulójában a Topolya SC a belgrádi Partizan vendégeként 2-1-es nyert és négy pontra megközelítette riválisát a tabellán. Sós Bence a 90. percben állt be.

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)