nb1.hu

Novothny remekelt, Nego gólpasszt adott a PSG elleni meccsen

Kleinheisler László csapata hengerelt.

LENGYELORSZÁG

A Ruch Chorzów 3-2-re nyert a Slask Wróclaw otthonában. A győztes csapatban remek teljesítményt nyújtott Novothny Soma, hiszen előbb a 11. percben gólt szerzett, majd a 75. minutumban gólpasszt adott. Az assziszt után a Ruch már 3-0-ra vezetett, a Slask a végéig még kozmetikázott az eredményen. Novothny Soma végig a pályán volt. A siker ellenére Novothnyék az utolsó előtti helyen állnak a tabellán.

Ekstraklasa 30. forduló
Slask Wróclaw–Ruch Chorzów 2-3
Widzew Lódz–Raków 0-1
Raków: Baráth Péter nem lépett pályára.

FRANCIAORSZÁG

A Le Havre a PSG stadionjában vendégeskedett a francia élvonal szombati játéknapján. A Le Havre csapatában kezdett Nego Loic, aki a bizalmat gólpasszal hálálta meg a 38. percben, ezzel pedig 2-1-re vezettek a vendégek. A második játékrészben sem unatkoztak a drukkerek, végül 3-3 lett a végeredmény. Nego végig a pályán volt.

Ligue 1 31. forduló
PSG-Le Havre 3-3

HORVÁTORSZÁG

A horvát élvonalban a Hajduk Split 5-1-re kiütötte a Rudes csapatát. A három pontot begyűjtő gárdában Pukstas és Krovinovic is duplázott. A spliti együttesben nem kapott játéklehetőséget Kleinheisler László. A Hajduk a 3. helyet foglalja el a tabellán.