nb1.hu

Fordulatos meccset játszott a Liverpool, Szoboszlai a hajrában állt be

Nem jött össze a javítás Jürgen Klopp együttesének.

Az Everton elleni szerdai vereség után (2-0 lett a végeredmény) a Liverpool szombat délután a West Ham otthonában javíthatott. A Premier League 35. fordulójának nyitómeccsén Szoboszlai Dominik nem volt tagja a Pool kezdőjének.

A Barcelona leigazolná a Liverpool kulcsemberét, Szoboszlai nem lesz kezdő Londonban

Az első félidő végén született meg a meccs első gólja, ekkor Bowen fejese kötött ki a vendégek kapujában. Aztán a szünet után hamar egyenlített Jürgen Klopp legénysége: a 48. minutumban Robertson lövése kötött ki a jobb alsó sarokban. A második félidő derekán már a Pool vezetett egy szerencsés találattal. A labda ide-oda pattogott, végül Aréoláról jutott a játékszer a gólvonalon túlra. A 78. percben jött az újabb fordulat, ugyanis Antonio fejese védhetetlennek bizonyult. A hátralévő időben próbálta megszerezni a Liverpool a győzelmet jelentő gólt, de ez nem jött össze. A legközelebb a találathoz Elliott állt, ám a léc kibabrált vele. Ezzel a döntetlennel megint távolabb került a Mersey-parti gárda a bajnoki címtől.

Szoboszlai Dominik a 91. percben érkezett a játéktérre csereként. A Liverpool a harmadik helyen áll a tabellán.

Érdekesség, hogy Szalah szintén csereként állt be. A pályára lépése előtt az egyiptomi támadó és Klopp a jelek szerint összekapott egymással: