Bitcoin
61,635 $

Totálisan kiütötték a Paksot, sorozatban ötödszörre kaptak ki

A Bognár György vezette Paks fennállása egyik legrosszabb formájában játszik, ráadásul legutóbb egy igen nagy pofonba rohantak bele a Puskás Akadémia otthonában.

Fotó: A paksi játékosok gólöröme a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében játszott Vasas FC (NB II) - Paksi FC mérkőzés végén az Illovszky Rudolf Stadionban 2024. április 3-án. Vasas FC-Paksi FC 2-5. MTI/Kovács Tamás
Sport

Kiss László

Szerkesztő

Teljességgel érthetetlen, ami a Pakssal történik, és noha a vezetőség szerződést hosszabbított Bognár György vezetőedzővel, a csapat egyre csak lefelé zuhan a teljesítményben. Egészen elképesztő módon már sorozatban öt vereségnél járnak, noha nem is olyan rég még vezették a tabellát a Ferencváros előtt.

Csak az elmúlt öt meccsen 15 pontot buktak, még egy döntetlenre sem volt képes a csapat, akik ugyan így is a 2. helyen állnak Ferencváros mögött, lehetséges, hogy már nem sokáig, ugyanis a Videoton 49 pontos az 50 pontos Paks mögött, és még nem játszották le az aktuális fordulóját az NB1-ben. Soron kívül Különleges program a fővárosi állatkertben: esti sétákra invitálják az érdeklődőket

Sőt, a Puskás Akadémia ezzel a kiütéssel 4 pontra közelítette meg a Paksot, így még az is elképzelhető, hogy a Bognár vezette csapat nem lesz ott a dobogón. A PAFC a 23. percben szerezte meg a vezetést a Paks ellen, majd a 60. percben gyakorlatilag minden eldőlt a hazaiak újabb góljával.

A 73. percben Nagy Zsolt büntetőből módosította 3-0-ra az eredményt, ám még ekkor sem zárták e a gólcsapokat, ugyanis Komáromi György a 80. percben egy közeli szabadrúgásból beköszönt. Szolnoki Roland sem akart kimaradni a gólszerzők sorából, és a 89. percben, röviddel a lefújás előtt megszerezte a maga gólját, beállítván ezzel az 5-0-s végeredményt, ami felér egy totális vereséggel.

A Paksnak még csak kaput eltalált lövése sem volt a meccs alatt, ami ugyancsak beszédes. Mindeközben a Ferencváros bajnoki ünneplésre készülhet a Kisvárda ellen, amit szintén élőben közvetít az M4 Sport.