VV Olivért a 2010-es Való Világban sokan imádták: 45 évesen hollywoodi filmekben szerepel

VV Olivér abban a Való Világ-évadban volt, amiben Alekosz nyert. Ma olyan sztárokkal dolgozik, mint például Brad Pitt.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

2010 novemberét írtuk, amikor a Való Világ villája negyedjére nyitotta ki a kapuit. Ebből az évadból sokan megmaradtak a köztudatban: Nádai Anikó, Alekosz, Baukó Éva és Young Béci a mai napig szerepelnek a médiában.

VV Olivért is itt ismerte meg a közönség, bár róla nem gyakran hallani, mégsem távolodott el a rivaldafénytől.

VV Olivér ma

Az immár 45 éves Simon Olivér a filmgyártásban helyezkedett el. Bár nem tartja magát színésznek, volt már arra példa, hogy szöveges szerepre válogatták be. Legutóbb a Bonus Trip című akciómoziban tűnt fel, amelyben külföldi hírességek mellett Árpa Attila is szerepel.

vv-olivér-3
Fotó: RTL/Fókusz

Főleg dublőrként dolgozik, például Jean Renót is helyettesítette már, de arra is volt példa, hogy Brad Pitt-tel beszélgessen egy forgatáson. Angelina Jolie pedig a nevén szólította, amikor közreműködött a hazánkban forgatott A vér és méz című rendezésében.

vv-olivér-2
Fotó: RTL/Fókusz

A valóságshow után Las Vegasba költözött, évekig ott lakott az akkori párjával. Külsőre is sokat változott, személyiségileg viszont a saját bevallása szerint még többet.

vv-olivér-1
Fotó: RTL/Fókusz

- Én egy melós vagyok, aki alkalmasint szerepel sorozatokban és filmekben. Nagyon rég volt a VV, 13 éve. Valamelyik nap gondolkodtam azon, hogy azzal az Olival a mostani gyakorlatilag csak annyiban közös, hogy a DNS-ünk egyezik - ecsetelte a Fókuszban.

VV Áginak kisfia betegsége miatt kellett külföldre költöznie: egyedülálló anyaként kezdett új életet

A Való Világban megismert VV Ági, vagyis Kégl Ági évek óta Angliában él kisfiával.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: RTL/Reggeli

Ezt is szeretjük