Összes megjelenítése

Irány Párizs női kéziseinknek, Kós Hubert magyar csúcsa, dráma az Amstelen

Eurosport Magyarország

Frissítve 15/04/2024 - 05:49 GMT+2

Kijutottak az olimpiára női kéziseink, Kós Hubert országos csúcsot úszott, drámai befutó a nőknél az Amstelen, bajnok a Leverkusen. Az Eurosport vasárnapi hírösszefoglalója.

Kijutottak az olimpiára a magyar női kézisek

Fotó: AFP

Irány Párizs: kiütéses sikerrel, csoportelsőként olimpiai résztvevő a női kéziválogatott!
A magyar női kézilabda-válogatott kijutott a párizsi olimpiára, miután a debreceni selejtezőtorna vasárnapi zárómeccsén 37-28-ra legyőzte Japánt! Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány értékelte a sikert.
Kós Hubert tovább javította a magyar csúcsot 100 háton
Kós Hubert 100 méter háton saját országos csúcsát megjavítva győzött a Pro Swim-sorozat San Antonió-i állomásán.
Ilyen nincs: Wiebes ünnepelt, mégis Vos nyerte az Amstelt
Marianne Vos nyerte az Amstel Gold Race női versenyét, mivel Lorena Wiebes túl korán ünnepelt a célvonal előtt. Nézd vissza a befutót magyar kommentárral!
Pár éve milliméterekkel kapott ki, most Pidcock nyerte az Amstelt
Az Ineos brit versenyzője, Tom Pidcock nyerte az Amstel Gold Race-t. Nézd vissza a befutót magyar kommentárral!

KERÉKPÁR

Van Der Poel lemaradt a támadásokról az Amstel Gold Race-en
Némileg meglepő forgatókönyv alakult ki az Amstel Gold Race-en, Hollandia legfontosabb egynapos kerékpárversenyén. Összefoglaló videó.
„Verseny közben pitbull vagyok, amúgy egy öleb” – az ember, aki nélkül Van der Poel gyengébb lenne
Gianni Vermeersch kulcsszereplő az Alpecin tavaszában: úgy vadássza le az ellenfelek támadásait, hogy Van der Poelnak és Philipsennek könnyebb dolga legyen.

FOCI

Története során először lett bajnok a Leverkusen
A Bayer Leverkusen története során először megnyerte a Bundesligát, hiszen a 29. fordulóban 5-0-ra kiütötte odahaza a Werder Brement.
Arteta és Xabi Alonso után újabb korábbi zseniális középpályás lenne edző az európai foci csúcsán
Cesc Fabregas most a Como segédezője, de a korábbi legendás középpályás a Premier League és a BL egyik topcsapatánál képzeli el magát a jövőben.
Szoboszlai a kispadon kezdett, hazai pályán kapott ki a Liverpool
Szoboszlai Dominik csapata, a Liverpool nagy meglepetésre hazai pályán 1-0-ra kikapott a Crystal Palace-tól az angol bajnokság 33. fordulójában.
Klopp: „Ha úgy játszunk, mint az első félidőben, miért érdemelnénk bajnoki címet?”
Jürgen Klopp a Crystal Palace elleni vereség után nyilatkozott. A Liverpool edzője az Arsenal és Manchester City elleni bajnoki harcról is mesélt.
Az Arsenal is kikapott hazai pályán, a Manchester City két ponttal vezeti a tabellát
A bajnoki címért harcoló Arsenal hazai pályán 2-0-ra kikapott a Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Aston Villától.
Stankovic nélkül győzött a Ferencváros Zalaegerszegen
A Dejan Stankovic vezetőedzőt nélkülöző Ferencváros 3-2-re győzött a Zalaegerszeg vendégeként az OTP Bank Liga 28. fordulójában.

TENISZ

Tsitsipas harmadszor lett bajnok a monte-carlói salakon
Stefanos Tsitsipas nyerte a monte-carlói salakpályás férfi tenisztornát. Videó.
Alcaraz visszalépett Barcelonától is, Marozsán veszi át a helyét a főtáblán
Carlos Alcaraz a monte-carlói tenisztorna után a barcelonai versenyt is kihagyja, Marozsán Fábián így erőnyerő lett a nyitókörben.
Nem sikerültek a vasárnapi döntők a magyar teniszezőknek
Az első helyen kiemelt, címvédő Piros Zsombor elvesztette a spliti salakpályás challenger döntőjét, míg Bondár Anna Svájcban kapott ki.

MÉG TÖBB SPORT

Tom Brady nem zárja ki a visszatérést, egy másik legenda viszont végleg befejezte
Tom Brady nem zárta ki, hogy újra visszatérjen a visszavonulásból, akár a New England Patriots kedvéért. Andrew Luck viszont soha nem lesz már NFL-irányító.
MotoGP: Vinales mindent vitt Amerikában
Az Amerikai Egyesült Államokba, azon belül is Austinba látogatott a MotoGP mezőnye a világbajnokság harmadik fordulójában.
Sipos Adrián csapata kikapott a címvédőtől a Német Kupában
Sipos Adrián csapata, az MT Melsungen 30-19-re kikapott a Bajnokok Ligája-címvédő SC Magdeburgtól a férfi kézilabda Német Kupa vasárnapi döntőjében.
And1 NBA Podcast 124 // Hány év kell egy bajnoki címhez?
Az And1 NBA-podcast friss adásában kitárgyaltuk, milyen hosszú idő, amíg egy franchise felépít egy bajnokcsapatot.