Vágólapra másolva!
Kedden a Bayern München 2-2-es döntetlent játszott az Arsenal vendégeként, míg a Manchester City 3-3-mal zárt a Real Madrid otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőinek első mérkőzésén. A találkozókon több olyan pillanat is akadt, ami beindította a mémgyárosok fantáziáját, mutatunk az elkészült legjobb mémek közül néhányat!

A BL-negyeddöntők keddi játéknapja hatalmas fordulatokat hozott, hiszen Londonban 1-0 után 1-2 volt az állás, majd 2-2 lett a vége; míg Madridban a City vezető gólja után a Real, majd a vendégcsapat rúgott kettőt, mielőtt a hajrában Federico Valverde beállította a végeredményt. Emiatt a mostani BL-mémek többsége nem feltétlenül egy játékos kigyúnyolásával, hanem inkább a kaotikus történésekkel foglalkozott. Mutatjuk őket!

Bajnokok Ligája, negyeddöntő, BL, Real Madrid, Manchester City, Erling Haaland, Antonio Rüdiger, mémek
Erling Haalandnak nem sok lehetőséget adtak a madridi védők – ezzel is foglalkoztak a mémek
Fotó: NurPhoto via AFP / NurPhoto via AFP/Guillermo Martinez/NurPhoto

Ilyen lehetett a Real és a City meccse Erling Haaland szemszögéből, akit eltüntetett Antonio Rüdiger.