457,95 Ft
Bitcoin
63,699 $

Óriási pofont kaptak Messiék az MLS-ben

Lionel Messi csapata, az Inter Miami igen nagy pofonba futott be a NY Red Bulls ellen az MLS-ben, esélyt sem adott nekik az ellenfél.

Fotó: EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH
Sport

Hujber Dávid

Szerkesztő

Eddig igen hektikusan teljesít az Inter Miami, hiába vannak világsztárok a csapatban. Igaz, Messi jelenleg nem érhető el egy kisebb sérülés miatt, így a legjobb esetben is csak a pálya széléről figyelheti az eseményeket. Papíron azonban a keretnek kellően erősnek kellene lennie ahhoz, hogy az argentin nélkül is hozzák a meccseket.

Legutóbb többek között Suarez és Busquets is ott volt az Inter Miami kezdőjében, de hiába. A hazai pályán játszó NY Red Bulls lefutballozta Messiéket, esélyt sem adtak nekik. Lewis Morgan nagy napja volt ez, aki mesterhármast szerzett a sztárcsapat ellen, miközben tehetetlenül nézték, mi történik a pályán. Soron kívül Újabb veszély fenyegeti az androidos felhasználókat

Már a 3. percben hátrányba kerültek, majd az 51. percben Morgan megduplázta az előnyt, míg a 70. percben mesterhármasnak örülhetett. Pár perccel korábban pedig Carmona köszönt be, és ez a 4-0 igencsak fájdalmas üzenet lehet az Inter Miami számára, mert Messi nélkül sokszor egyértelműen szenvednek a pályán.

Az Inter Miami ezzel a vereségével elvesztette az első helyét a keleti főcsoportban. Egy meccsel többet játszva már két vereséggel a nevük mellett 10 pontosak a veretlen Cincinnati mögött, addig a NY Red Bulls szintén 10 pontos, akárcsak a Colombus Crew és a Toronto, akik mind egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak.

Már 3-0-ra vezetett az Arsenal, amikor jött a gond

Az Arsenal 3-0-ra is vezetett a Tottenham ellen, de messze nem ez lett a végeredmény angol bajnokság hétvégi fordulójában.