Háromgólos hátrányból fordított a Bournemouth az angol bajnokságban.

A Lutont fogadta a Bournemouth a Premier League-ben, még egy a 17. fordulóban elmaradt meccsen. A vendégek a kiesés ellen küzdenek, nagyon kellenek a pontok a Lutonnak, és úgy tűnt, hogy mind a hármat megszerzi a kiscsapat. Félidőben 0–3 volt az állás: Chong, Ogbene és Barkley volt eredményes.

Innen sikerült felállnia a hazaiaknak, előbb Solanke szépített, majd a 62. és 64. perc között jött két hazai gól is, Zabarnyi és Semenyo talált be. Utóbbi rúgta végül a győztes gólt is, a 83. percben negyedik gólját szerezte a Bournemouth, amely végül háromgólos hátrányból felállva 4–3-ra nyert.

A Premier League történetében mindössze ötödik alkalommal történt meg, hogy egy csapat háromgólos hátrányból nyert, legutóbb 2003-ban volt rá példa.

A meccs összefoglalója:

Ez is érdekelhet:

Döntetlen lett a Premier League csúcsrangadója

Hatalmas meccset játszott a Liverpool és a Manchester City, de nem bírtak egymással.

Klopp a Man. City elleni meccsen elmaradt tizenegyesről: Már hozzászoktunk ehhez

A Liverpool menedzsere szerint egyértelmű tizenegyest vettek el csapatától.

(Fotó: Getty Images)