Csak pislogunk.

Ronaldo és csapata, az al-Naszr az ázsiai Bajnokok Ligája negyeddöntőjében az arab emírségekbeli El-Ajn ellen játszott. Az első meccset 1–0-ra nyerte az El-Ajn, majd a visszavágón két góllal ellépett az első félidőben.

A szaúdiak helyzete kilátástalannak tűnt, ám az 51. percben már 2–2 állt az eredményjelzőn, vagyis ha Ronaldo berúgja ezt az ajtó-ablak ziccert két méterről, akkor kiegyenlíti a párharcot. Senki se akarta elhinni, hogy ezt nem rúgta be.

Alex Telles a 72. percben aztán vezetést szerzett, vagyis összesítésben kiegyenlített. Jöhetett a hosszabbítás, ahol az El-Ajn szerzett vezetést, majd Cé Ronaldo a 118. percben berúgott egy büntetőt, így tizenegyesre mentette a meccset. Ott viszont a csapatából csak ő rúgta be, Brozovic, Telles és Otavio is kihagyta, kiesett az al-Naszr.

Ez is érdekelhet:

„Portugália megnyerheti az Eb-t, de csak akkor, ha Ronaldo nem játszik”

A korábbi világ- és Európa-bajnok futballista tiszteli Ronaldót, de szerinte egyszer minden véget ér.

(Fotó: Yasser Bakhsh/Getty Images)